DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska sp.z.o.o
  • Kontakt: Angelika Werckpost
  • Telefon: 667374001
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca w Holandii w firmie specjalizującej się w przetwórstwie ryb i owoców morza, w której klienci, pracownicy i lokalna społeczność zasługują na to, co najlepsze. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę.

Miejsce pracy: Urk, Holandia

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ryb i owoców morza do pakowania;

  • Ważenie i porcjowanie;

  • Kontrola jakości produktu.

Oferujemy:

  • W pełni legalną, holenderską umowę o pracę;

  • Stawkę godzinową w wysokości od €11,17 do €12,00 brutto;

  • Dodatek urlopowy i wakacyjny (10,82% | 8,33%);

  • Płatność extra za nadgodziny (125%) i niedzielę (200%);

  • Zakwaterowanie w pokojach maksymalnie 2-osobowych;

  • Transport z i do pracy;

  • Cotygodniowe wypłaty na konto.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres;

  • Gotowość do pracy w chłodnych warunkach (ok.10-12 stopni);

  • Chęć i motywacja.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy.